Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD3300F
SG73S1JTTD3300F
SG73S1JTTD3300F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 330ohm 1% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук