Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD3600D
SG73S1JTTD3600D
SG73S1JTTD3600D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 360ohm 0.5% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук