Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD4301D
SG73S1JTTD4301D
SG73S1JTTD4301D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 4.3Kohm 0.5% 100ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук