Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD512G
SG73S1JTTD512G
SG73S1JTTD512G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 5.1Kohm 2% 100ppm Anti-Surge
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук