Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD5603D
SG73S1JTTD5603D
SG73S1JTTD5603D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 560Kohm 0.5% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук