Продукція > KOA SPEER > SG73S1JTTD6201D
SG73S1JTTD6201D
SG73S1JTTD6201D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.2W 6.2Kohm 0.5% 100ppm Anti-Surge
Написати відгук