Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1101D
SG73S2ATTD1101D
SG73S2ATTD1101D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.1Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук