Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1103D
SG73S2ATTD1103D
SG73S2ATTD1103D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 110Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук