Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD112G
SG73S2ATTD112G
SG73S2ATTD112G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.1Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук