Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1201D
SG73S2ATTD1201D
SG73S2ATTD1201D KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.2Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук