Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1202F
SG73S2ATTD1202F
SG73S2ATTD1202F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 12Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук