Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1503F
SG73S2ATTD1503F
SG73S2ATTD1503F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 150Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук