Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD151G
SG73S2ATTD151G
SG73S2ATTD151G KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 150ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук