Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD152G
SG73S2ATTD152G
SG73S2ATTD152G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.5Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук