Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1601F
SG73S2ATTD1601F
SG73S2ATTD1601F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.6Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4363 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук