Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD16R0F
SG73S2ATTD16R0F
SG73S2ATTD16R0F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 16ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук