Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1R60F
SG73S2ATTD1R60F
SG73S2ATTD1R60F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.6ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук