Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD1R80F
SG73S2ATTD1R80F
SG73S2ATTD1R80F KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 1.8ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук