Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD240G
SG73S2ATTD240G
SG73S2ATTD240G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 24ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук