Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD242G
SG73S2ATTD242G
SG73S2ATTD242G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 2.4Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук