Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD274J
SG73S2ATTD274J
SG73S2ATTD274J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 270Kohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук