Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD360G
SG73S2ATTD360G
SG73S2ATTD360G KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 36ohm 2% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4895 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук