Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD3901F
SG73S2ATTD3901F
SG73S2ATTD3901F KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 3.9Kohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук