Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD390J
SG73S2ATTD390J
SG73S2ATTD390J KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 39ohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук