Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD430G
SG73S2ATTD430G
SG73S2ATTD430G KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 43ohm 2% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 4900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук