Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD433J
SG73S2ATTD433J
SG73S2ATTD433J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 43Kohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук