Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD434G
SG73S2ATTD434G
SG73S2ATTD434G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 430Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук