Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD5600D
SG73S2ATTD5600D
SG73S2ATTD5600D KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 560ohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук