Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD561G
SG73S2ATTD561G
SG73S2ATTD561G KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 560ohm 2% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук