Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD562G
SG73S2ATTD562G
SG73S2ATTD562G KOA Speer
SG73S-3043321.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 5.6Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук