Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD565G
SG73S2ATTD565G
SG73S2ATTD565G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 5.6Mohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук