Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD5R1G
SG73S2ATTD5R1G
SG73S2ATTD5R1G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 5.1ohm 2% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук