Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD5R1J
SG73S2ATTD5R1J
SG73S2ATTD5R1J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 5.1ohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук