Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD622G
SG73S2ATTD622G
SG73S2ATTD622G KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 6.2Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук