Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD682G
SG73S2ATTD682G
SG73S2ATTD682G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 6.8Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук