Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD684G
SG73S2ATTD684G
SG73S2ATTD684G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 680Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук