Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD685J
SG73S2ATTD685J
SG73S2ATTD685J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 6.8Mohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук