Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD7500D
SG73S2ATTD7500D
SG73S2ATTD7500D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 750ohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук