Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD8200F
SG73S2ATTD8200F
SG73S2ATTD8200F KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 820ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук