Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD821G
SG73S2ATTD821G
SG73S2ATTD821G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 820ohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук