Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD822G
SG73S2ATTD822G
SG73S2ATTD822G KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 8.2Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук