Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD8R20F
SG73S2ATTD8R20F
SG73S2ATTD8R20F KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 8.2ohm 1% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук