Продукція > KOA SPEER > SG73S2ATTD913J
SG73S2ATTD913J
SG73S2ATTD913J KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.25W 91Kohm 5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук