Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD104G
SG73S2BTTD104G
SG73S2BTTD104G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 100Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук