Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD104J
SG73S2BTTD104J
SG73S2BTTD104J KOA Speer
KOA_Speer_SG73S_9424.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 100Kohm 5% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 14774 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук