Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD12R0D
SG73S2BTTD12R0D
SG73S2BTTD12R0D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 12ohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук