Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD13R0F
SG73S2BTTD13R0F
SG73S2BTTD13R0F KOA Speer
SG73S-1825400.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 13ohm 1% 200ppm Anti-Surge
на замовлення 3685 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук