Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD152G
SG73S2BTTD152G
SG73S2BTTD152G KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 1.5Kohm 2% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук