Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD1603D
SG73S2BTTD1603D
SG73S2BTTD1603D KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 160Kohm 0.5% 200ppm Anti-Surge
Написати відгук