Продукція > KOA SPEER > SG73S2BTTD201G
SG73S2BTTD201G
SG73S2BTTD201G KOA Speer
SG73S-1108995.pdf
Виробник: KOA Speer
Thick Film Resistors - SMD 0.33W 200ohm 2% 200ppm Anti-Surge
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук